TEK/ÇİFT DERS SINAV TARİHLERİ HAKKINDA

22 Haz

2019- 2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Tek/Çift Ders sınavlarına girecek olan Fakültemiz öğrencilerimizin listesi, sınav tarihi ve saatlerini gösteren tablo ektedir.

Sınavlar 24.06.2020-26.06.2020 tarihlerinde aşağıda belirtildiği şekilde mülakat yöntemiyle on-line olarak Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM) aracılığıyla yapılacaktır.
 
Öğrencilerimizin sınav öncesi ders sorumlusu hocalarla iletişime geçmeleri önemle duyurulur.

 

UZEM ile Tek/Çift sınavları Nasıl Gerçekleşecek?

Birimlerden uzem@duzce.edu.tr e-mail adresine gelen derslerin ve öğrencilerin tanımı UZEM sitemine belirtilen gün ve saatlerde yapılacaktır.

Sınava girecek öğrenciler bu derslere Kullanıcı Adı: Okul No Şifre:TC Kimlik Numarası olarak tanımlanacaktır. Sisteme ancak Sınav günü ve saati giriş yapabileceklerdir.

Sınavı yapacak hocamızın Kullanıcı Adı ve Şifresi kurumsal e-mail adresine iletilecektir. Ancak hocalarımız sistemi daha önce kullanmışlar ise daha önce kullandıkları Kullanıcı adı ve Şifreleri geçerli olacaktır.

Öğrencilerimiz ve hocalarımız en erken 24.06.2020 tarihinde sisteme giriş yapabileceklerdir. Daha öncesinden sisteme giriş yapamayacaklardır.

Tek/Çift sınavları gün ve saatleri toplu olarak buradan da duyurulacaktır.

Daha önce birimlere iletilen yazıda belirtildiği gibi Tek/Çift sınavları mülakat/sözlü yöntemiyle yapılacaktır. Yani, Öğrenci ve dersin sorumlusu ister görüntülü ister sesli iletişim halinde sınavı gerçekleştireceklerdir. Öğrencininde ses ve görüntü kullanması sistem tarafından izin verilmiştir.

UZEM ile Tek/Çift sınavları Nasıl Gerçekleşecek (Öğretim Elemanı) videosu için tıklayınız...

UZEM ile Tek/Çift sınavları Nasıl Gerçekleşecek (Öğrenci) videosu için tıklayınız...

UZEM sisteminin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi için lütfen tıklayınız...

Herhangi bir sorunuz için uzem@duzce.edu.tr adresine e-mail yolu ile iletişim kurabilirsiniz.